CroGunners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CroGunners

Battlefield 3 clan
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Regrutacija

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Milan4000
Admin
Milan4000


Broj postova : 47
Points : 91
Reputation : 7
Join date : 2012-02-22
Age : 35
Lokacija : Ivankovo

Regrutacija Empty
PostSubject: Regrutacija   Regrutacija I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 6:20 pm

Cro gunners platoon je osnovan u svrhu zajednickog odnosno timskog igranja kao i sama igra.Platoon pojedincu neznaci nista ali pojedinac znaci platoonu-jednom kad postanes njegov clan, predstavljas ga! A mi se predstavljamo kao tim i radimo kao tim,stoga svi koji imate namjeru bit u platoonu a neaktivni ste ili vodite svoje ratove sami po raznim serverima "leave-ajte". Naravno da ako u podne ili neko doba dana dođes i nema nikog od clanova online, zaigrat ces sam. Moze se progledat kroz prste cak i dvojicu da ignoriras,ali ako trojica igraju a ti si cetvrti (4) to je vec jedan puni sqad, to ne mozes ignorirat! I zato svi kick-ani bez ljutnje molim,a ostali koji se prepoznajete trgnite se. Za pojedinacno igranje imate 519 558 platoona na battlelogu,odnosno bez ovog naseg 519 557 tisuca. Za komunikaciju koristimo "Ventrilo" a svakom novom članu će se objasniti sve oko tog programa. Minimalni rank za pridruzivanje platoonu od sada je (30). Hvala na razumijevanju! by DJSuvy86
Back to top Go down
https://crogunners.forumotion.com
Domco95




Broj postova : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2012-04-27

Regrutacija Empty
PostSubject: Zasto sam izbacen?   Regrutacija I_icon_minitimeThu Jul 19, 2012 3:27 pm

ja sam prije nekih 2 mjeseca napisao da necu moci doci zbog skole,da znam nisam bio dugo,ali problem...riknula mi je graficka kanisnije pa sam stavio staru i bf 3 nisam mogao igrat od pre velikog laga i sad sam kupio novu...sada mogu igrat jos bolje nego prije,trebat ce sad malo vjezbe da se vratim na staro,ali da li bi me mogli regrutati natrag? bio bih jako zahvalan,bilo je odlicno igrati sa vama!
Back to top Go down
 
Regrutacija
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CroGunners :: Opcenito :: Pravila/regrutacija-
Jump to: