CroGunners
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CroGunners

Battlefield 3 clan
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Milan4000
Admin
Milan4000


Broj postova : 47
Points : 91
Reputation : 7
Join date : 2012-02-22
Age : 35
Lokacija : Ivankovo

NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi... Empty
PostSubject: NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi...   NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi... I_icon_minitimeSat Feb 25, 2012 10:08 pm





btw u 3 minute surfanja pronasao sam taj program zove se autohotkey i free je za skinit.. njegova primjena nije samo za bf3 nego i u poslovne svrhe.. ima svoju ofišl stranicu i forum, radi na principu komandi primi i pošalji i može se maltene na šta god konfigurirat samo treba nabavit tu skriptu ili ju sam izmislit (a to se nikom neda drkat) .. skripta ima sigurno na njihovom forumu jer sam ih ja nasao par u par minuta i postoje razlicite kombinacije... mislim ljudi su odvratni pas mater i sto je najgore PB to neotkriva jer to nema veze sa aimbotom whom ili icim drugim sto direktno dira battlefield filove to je cisto program koji radi kako mu ti kazes.. klasicni makro.. neda mi se s tim zajebavat, samo sam tjeo rec kako je to jednostavno za nabavit i da ga sigurno dosta pro(gay) igraca koristi...
Back to top Go down
https://crogunners.forumotion.com
D-Ki11a

D-Ki11a


Broj postova : 30
Points : 45
Reputation : 9
Join date : 2012-02-23
Age : 31
Lokacija : Pula

NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi... Empty
PostSubject: Re: NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi...   NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi... I_icon_minitimeSun Feb 26, 2012 1:06 pm

Ja sam koristion taj autohotkey u igri sniper elite.
Al ne u svrhu toga nego mi je bilo namjesteno da kad stisnem neki broj pisu mi se pravila.
KAd bi bio host,i kad se netko joina da stalno ne pisem nema ovog,ovog itd stisnem br 1 i on mi napise i tako redom.
Back to top Go down
 
NO RECOIL... evo ekipa da se vidi da to ipak postoji.. btw mamu im jebem ko ga koristi...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CroGunners :: OFF TOPIC :: Battlefield cool videos-
Jump to: